Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Jan.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 16684, komentáře < 7 dní: 497, komentářů celkem: 432793, adminů: 60, uživatelů: 5256  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 393 návštěvník(ů)
a 2 uživatel(ů) online:

Danny42
oko

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
118976310
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Antikristi na GS nepatří
Vloženo Neděle, 30. duben 2023 @ 16:56:54 CEST Vložil: Tomas

Katolicismus poslal Myslivec

brusle

Mne hříchy třeba OKA a MARTINA fakt trápí a velmi bolí, pokud to zde čtu. 

martino

Ty jsi vážně na hospitalizaci. Jsi snad Bůh, že čteš lidské duše? Co ty můžeš vědět jaké máme hříchy? každý je máme, každý hřešíme, ale mluvím za sebe. Nepřekračuji Boží zákon. Bůh je u mě na prvním místě. Kdy bse sraději starala o svou spásu. myslíš že se z toho před Bohem vykecáš, že ti za to Ježíš dá věčný život v Božím Království? Neblbni a konečně zapni mozek ať tu nejsi pro srandu. A nečekej na žádný impuls od Boha jak píšeš. Žádný nepřijde, protože již přišel. Obrať se a věř Evangeliu. Vše co ti Bůh svěřil a doroval vyzdobil si tě jako nevěstu, jsi spláchla a Zradila. Nečekej na Boží impuls, tentokrát ty musíš být ten impuls, který ůítostí, pokáním osloví Boha. Je mi tě upřímně líto, ale ztoho průseru co jsi si nadrobila se musíš dostat sama, ale až přemůžeš a vykořeníš ze svého srdce tu nadutost, pýchu a ješitnost. Ty jsi vážně na hospitalizaci. Jsi snad Bůh, že čteš lidské duše? Co ty můžeš vědět jaké máme hříchy?

 Toto jsou přesně ty ohnivé střely které přes Martina vystřeluje na Brusli zlý duch, kterým se lze boží zbrojí (štítem víry) bránit. Vidíte tu krutost jak se vysmívá Brusli za to, že trpí kvůli jeho hříchům? Vidíte toho satana jak se směje tomu co s Kristem trpí nad jeho bídou hříšníka a marností jeho života? A to je přesně to proti čemu vedeme duchovní boj a můžeme se tomu ubránit aby nám to nezpůsobovalo bolest. Bolesti z pohledu na jeho marný stav duše se však ubránit nedá. To je bolest srdce sdílená spolu s Kristem. To je bolest Krista nad rouhajícím se lotrem po levici, bolest mlčky sdílená.

 My křesťané v pravdě vidíme hrozný hřích Martina, a vidíme jej ve stejné vysvobozující pravdě jako nám samým Bůh ukázal hříchy naše. 

 Na tomto komentáři u tohoto antik.rista je dobře vidět jak ten antikri.st v úzké spolupráci se zlým duchem útočí na Brusli. Jde to vidět na té komplexnosti útoku ve kterém nic nevynechá. Útočí ze všech stran. Útočí na její duševní zdraví (hospitalizace), útočí na její rozum(zapni mozek) útočí na její jistou spásu v Kristu zpochybňováním jejího obrácení. Neschází ani lživé osočení ze zrady, nadutosti, pýchy, ješitnosti. Celým komentářem se táhne hulvátská nit, že se ten antik.rist snaží vyjadřovat za Boha. Vyjadřovat lhaním!!! Snaží se Brusli odsoudit lží jako by on sám byl bůh!! 

 Martino má pravdu když píše, že je ten jeho bůh (satan) co mu dovoluje hřešit je u něj na prvním místě. Dle toho jak se vyjadřuje je to velmi dobře vidět. Podívejte jak lže o tom svém bohu ze dne na den.


 

 Někteří křesťané se na tomto odstrašujícím příkladu naučili rozpoznat působení zlého ducha i rozpoznat člověka antikr.ista. Ale co dál s tím?

 Výlevy antikri.stů na křesťanský web nepatří, nesmí tady být, tohoto zloducha je třeba zabanovat! 

 K poučení stačí pohled do diskusní historie a není třeba poskytovat neustále podněty k další a dalším útokům zlého ducha, který se stal trvalou a dlouhodobou součástí komentářů Martina. Není třeba dalších takových ukázek, je jich tu za ta léta víc než dost.

 Apoštolové nás před antikri.sty důrazně varují! Je proto velmi nebezpečné s nimi vést diskuse v pošetilé naivitě pochybné asertivní korektnosti této neoliberální doby. To právě antikri.sti potřebují aby se na křesťany neustále lepili jako žvejka na botě. 

 Nekomunikovat, zabanovat, odchod!

 Na křesťanský web antikri.sti nepatří!

 Bratři v Kristu, uvědomte si prosím jak naše novodobé smýšlení vybavovat se s každým bez ohledu na stav jeho duše ostře koliduje s tím co nám sdělili apoštolové. Apoštolové nás přece zbytečně nevarovali před před stykem s antikri.sty.
 A pokud se s nimi budeme stýkat, budeme neustále a zcela zbytečně vystavení útokům zlého ducha, kterému nakonec můžeme podlehnout. A proč? Jenom pro moderní názory a nenaslouchání radám apoštolů a životním omylem, že to před čím apoštolové varují se dá zvládnout povrchní modernistickou asertivitou a korektností.

 Nedá se to zvládnout! Asertivita a korektnost není boží zbrojí! Je to klamná boží zbroj! Je to klamná boží zbroj která učí ignorovat zlo a otupuje duchovní vnímání až do stavu apatie vůči zlu.
 Přes tuto falešnou zbroj útoky zla snadno prochází a zraňují, ulpívají jako špína na duši, a v sebeklamu, že tomu tak není, to pomalu a jistě rozkládá duši zevnitř. 

 Asertivní a korektní vztah s antikri.sty nás naučí akorát tak tomu, že přivykneme děsnému zápachu zlého ducha. 
 A nestalo se právě tohle na GS? Z komentářů Martina čpí satanský zápach na sto honů a tomuto zápachu jsme si zde všichni už přivyknuli, prostě tu je a ten zápach již ani nevnímáme. Nevnímáme stejně tak jako si na neustálý prasečí zápach přivyknout zaměstnanci vepřína a pak s ním sami neustále zapáchají, aniž to sami cítí, a to i přesto, že se osprchují. Naučili jsem se zápach antikri.sta na GS ignorovat. A to není dobře. Je to vidět na diskusích kdy diskutující reagují již jenom na to málo na co se ještě nějak smysluplně reagovat dá, a na zapáchající hnusy v jeho komentářích již nereagují a ignorují je jako zápach, který nechtějí cítit i přesto, že tu je. A tím pak zapáchá celá GS a proto se v těchto souvislostech objevují asociace jako žumpa či stoka. Je to škoda, a to vše kvůli jednomu antikris.tu neustále útočícímu na křesťany.

 Toto zde na GS opravdu chceme? V takovém diskusním prostředí chceme komunikovat? Neodstranili jsme snad z našich životů všechno to ohavné co se příčí našim životům v Kristu Ježíši? A neustále a dlouhodobé útoky antikris.ta budeme na GS trpět.?!
 Dívat se jak útočí na křesťany kteří se ještě neumí tak dobře bránit, jak je zraňuje, jak se sadisticky ukájí ve svých výlevech zla?!

 Tohle zde na GS chcete? Já tedy ne! Chcete to diskutující křesťané a admini?

 Která svoboda je Vám přednější. Ta pochybná světská bezbřehá "svoboda" která dává prostor k působení antikris.tů k útočení na svobodu božích dětí, anebo svoboda božích dětí kterou si musíme před "svobodným" útočením antikr.stů chránit?

 Která svoboda je Vám přednější?

 Zamezení útoků zlého ducha na svobodu božích dětí není cenzura. Je to nás křesťanský duchovní boj s nadzemskými mocnostmi zla. Zabanování Martina přes kterého zlý duch dlouhodobě, neustále a velmi tvrdě na křesťany útočí je tedy dávno namístě. To co zde Martino dlouhodobě předvádí již dávno na křesťanský web nepatří, a v rámci našeho křesťanského duchovního boje s mocnostmi zla to mělo být z GS dávno vymýcené. 

Myslivec"Antikristi na GS nepatří" | Přihlásit/Vytvořit účet | 311 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Antikristi na GS nepatří (Skóre: 1)
Vložil: Willy (stanislav.velicky@seznam.cz) v Neděle, 30. duben 2023 @ 17:37:36 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Souhlasím s článkem, souhlasím s tím, že antikristi na GS nepatří. Otázkou pro mne zůstává, jak je při současném nastavení Grana dostaneme odsud pryč? Domluvou s adminy? A co když se nimi nedomluvíme? Modlitbou? Co když naši modlitbu Pán nevyslyší a řekne nám to, co řekl Pavlovi:
‚Stačí ti má milost, neboť má moc se dokonává ve slabosti.‘? (2K 12:9) Přiznáme si, že jsme slabí?

Upřímně říkám, že nevím; nemám odpovědi na mé otázky. Věřím, že si admini tento článek přečtou a možná na něj sami zareagují. Nějaké bany tady v minulosti byly a dle mého soudu za menší prohřešky. 

Já osobně tuto záležitost svěřuji do Pánových rukou k Jeho řešení, neboť neznám lepší ruku a Řešitele této věci. Ať už to bude znamenat odsun antikristů, zla nebo přidání milosti a moci. Amen. Re: Antikristi na GS nepatří (Skóre: 1)
Vložil: Syntezator v Neděle, 30. duben 2023 @ 18:39:59 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Jo tak toto čtu až jako poslední dneska. Páč to bylo dlouhé, tak jsem to ani nechtěl číst. Ale vidím, že to je jen variace na to, co psala Brusle. Čili pořád dokola ten samý kolovrátek:

My, místní protestanti, chceme pryč s katolíky.

 Už jsem Brusli vysvětloval, že neděláte dobře a olitujete toho, když ty dva a půl katolíky vyženete. Oni vás stmelují a když ty dva a půl katolíky vyženete, začnete se požírat mezi sebou, páč taková je vaše podstata. To se kldně vsadím, že to tak dopadne...Re: Antikristi na GS nepatří (Skóre: 1)
Vložil: martino v Neděle, 30. duben 2023 @ 20:13:59 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Vážení přátelé. Opravdu jsem čekal nějakou skutečnou závěrečnou bombu, když to posedlý zlým duchem ohlašoval, že jsemsi řekl, že ani pár dní nebudu reagovat, abych si vše uspořádal a argumentačně pak reagoval. Ale toto je vážně stejně trapné jako blábol brusle. Zde není co okomentovat. Myslivec, brusle a Willy si chtějí zprivatizovat GS. Doufám, že to admin nepřipustí a nechá tyto poblouzněné odpadlé fanatické zlé katolíky Myslivec a brusle se zde vyskotačit, aby všichni měli možnost se přesvědčit komu slouží. 
Já jako katolík svědčím proti nim, že tak zlé katolíky jsem ještě na pouti životem nepoznal. Bůh je zajisté odmění vrchovatě za zradu. Snaží se, ale oni již skončili a vědí to, že skončili jak zde tak před Bohem , jen se tváří, že to vše mají pod kontrolou. Ani vlastní stolici nemají pod kontrolou natož diktovat adminu co má činit. Oni jsou ti o kterých píše Písmo sv. Oni poblouznění si sami nasadili smyčku Satana ke své vlastní zkáze. "Písmo nelže "ke své vlstní zkáze".  A pokud vás volají na pomoc tak jen proto, aby vás sebou stáhli do pekla. Oni tam ještě nejsou, ale činí vše aby tam byli a cestou se snaží stáhnout i vás nekatolíky, o kterých platí Kristova slova. Pokud nejsou proti nám jsou s námi. Važte si toho, že nejste nakaženi tím fanatickým morem Myslivce a brusle. Oni si svůj osud již vybrali. Zradili Krista. Vy jste nikoho nezradili a oni vás chtějí opít svým Ďábelským učením. Myslivec ten chudý na mozku může oslovit jen sobě rovné a stejné hulváty, pokud zde diskutující nick Myslivec druhé tedy mě označuje za lotra, zmetka apd. pak vy co jste mu sedli na jeho navařená povidla jste stejní jako on. On si zoufá a volá vás a admina na pomoc, tak vždy jednejte ne na mne ale na své čisté svědomí a ne podle jeho diktátu. Vy nepotřebujete  zde nějaké vůdce, falešné protoky nebo zkrachovalou učitelku katechismu. Re: Antikristi na GS nepatří (Skóre: 1)
Vložil: brusle7 (brusle7@seznam.cz) v Neděle, 30. duben 2023 @ 22:50:48 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

Ahoj Myslivče. Ano, vidíme hříchy. Vidíme to šílené a opakované urážení a hanobení Krista. A hledáme, co chce Pán Ježíš nyní od nás. Nevíme, proč se to zde děje, proč to Bůh dopouští a nezakročí - a co čeká od nás. Padly již možnosti skrytý záměr, trénink v duchovním boji, stmelení se křesťanů a modlitby  za to, co chce Ježíš (obrácení hříšníků a naše pomoc jim?)...

Je zajímavé, že vyšly dnes 30.4.2023 (připomínka upalování čarodějnic v historii) 4 články, kde řešíme podobná témata  - obranu Krista,  obranu víry, obranu Grano Salis -  každý z nějakého úhlu pohledu. K zamyšlení.Re: Chcete tu bolševismus? (Skóre: 1)
Vložil: Gregorios777 (Makarios5@seznam.cz) v Pondělí, 01. květen 2023 @ 09:47:57 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

Díky Bohu, že zdejší admini jsou rozumní, a dopřejí zde vyjadřovat se komukoliv. To je dnes na náboženských diskuzních serverech ojedinělé. 

Tady nejsme jednolitý místní sbor, ze kterého by se patřilo vylučovat heretiky. Tady jde o výměnu protichůdných názorů. A to často mezi lidmi, kteří ani nepatří do novozákonní Církve Páně. Po nich nemůžete chtít, aby měli biblické učení. Oni jsou JINÁ církev.

Modlitba vychází z Božího srdce. To Duch svatý nám dává, za co se modlit. Mám za to, že modlitba za diskuzní eliminaci katolíků nevychází z Božího srdce, ale z člověka. Proto si myslím, že Bůh jí nebude věnovat ani tu nejmenší pozornost.

Ostatně, pokud by teoreticky odtud byli vyloučeni katolíci, KDO by byl dále na řadě? Kdo dál by byl označen za anti.krista? Pak už by se řezalo do řad nekatolíků. 


Uvědomte si, že se začínáte podobat tomu, co tady kritizujete - totalitě Fialovy vlády. Co takhle zavést tady církevního cenzora? Povolte tedy jen ten jeden správný názor.

Kristus do sebe na kříži absorboval hříchy svého lidu za celé dějiny lidstva - i těch, které ještě nenastaly. Tak tu z Něj nedělejte chudinku, která nevydrží pár blbých keců. Ostatně ani vy, zdejší "inkvizitoři" v tom nejste před Bohem čistí.

Co tady obě strany předvádíte za nenávist, z toho by se mohlo udělat špatně i nevěřícímu. Asi by si znovu musel prohlédnout záhlaví, jestli se vůbec nachází na tzv. křesťanském serveru.

Styďte se!

Re: Antikristi na GS nepatří (Skóre: 1)
Vložil: martino v Pondělí, 01. květen 2023 @ 11:40:56 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Vážení přátelé, vy kteří máte pocit, že na GS vnikla kuna která zde řádí a rdousí a trhá křesťany pak nick Myslivec vám zveřejnil svůj program a vaší budoucnost na podnět slečny paní, nick  Shona: Re: Antikristi na GS nepatří (Skóre: 1)
Vložil: martino v Středa, 03. květen 2023 @ 10:56:56 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Vážení přátelé, uteklo již několik dnů od vzbouřenecké akce dvou zkrachovalých katolíků a my katolíci a členové ŘKC stále zůstáváme jako přátelé vás, kteří nesedli na lep výzvám na zrušení GS, protože ekumena bez GS není možná. Myslím, že bychom měli poděkovat jak provozovatelům GS, tak adminům, že se nenechali vyprovokovat ke zrušení GS jako "zrcadlu ekumeny" a že rozvratníci, náboženští fanatici volající po cenzůře, náboženské segregaci a duchovní genocidě opět neuspěli. Jak nám oznamovali horlivě se modlili za to, aby ve spojení s admini ty lotry, tak označuje zkrachovalý nick Myslivec  zdejší katolíky a ty lumpy jak označuje katolíky katolička brusle  společně vyhnali. Zdá se že Bůh kekich prosby nevyslyšel a nikdo kdo má zdravý rozum katolíky, judaity, protestanty ani sektáře nevyhání. Je jisté, že se na GS vloudil Satanův dým, ale ne ze strany nás praktikujících katolických věřících, ale od lidí kteří zradili Církev=Krista, viz citace Písma sv. Přišli jako velká voda uděla adminu a provozovatelům svůj "pořádek" a neustále 24 hodin opakují, že zachraňují GS, ježíše před bičováním atd. Nicky brusle a Willy svými názory pak zjevně vytvářejí na GS stav, kdy ostatní jsou oprávněni se domnívat, že oba trpí nějakou psychickou nebo psychiatrickou chorobou,  jak na tento stav upozornilo již i několik zdejších nekatolických diskutujících. Děkuji vám všem za někdy i výbušnou atmosféru, s tím, že se rád diskusně vyhnu i nicku rosmano, který zde otevřeně vyhrožoval, že bude udávat lidi na policii, kteří nemají stejný názor jako on na politická témata. Rád se diskusně vyhnu i nicku Myslivec, brusle a Willy pro jejich "puč" na odstarnění katolíků z GS, stejně tak se dívám i na nich Shona, která toto velmi inoiciativně až horlivě podporovala. Ale kdyby někdy někdo náhodou přišel se stejným pučem někoho vyhazovat, já budu zásadně proti. tyto totalitní praktiky mají oni totiž v srdci, proto je také vynesli ven na věřejnost, abychom poznali, že k nám nepatří, myslím k nám, kteří nemáme zájem na likvidaci GS. Děkuji vám za pozornost a především za to, že jste temným plánům Myslivce a brusle nedali zelenou. Ne já, ale vy jste vlastně zachránili GS před totalitou, a za to všem dík, protože vzbouřenci prostě neuspěli a jsou na starně poražených. Podle reakcí je zjevné, že je většina odmítla a jejich temné plány zavrhla. Re: Antikristi na GS nepatří (Skóre: 1)
Vložil: martino v Středa, 03. květen 2023 @ 22:31:58 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Trochu se divím, proč se nikdo nevysloví nahlas, kdo je zde na GS Antikrist. Katolíci i protestanté se shodují, že je to člověk "odpůrce" Krista. Autor článku známý svým ZLEM zvláště k Církvi=Kristu napsal, že nepatří na GS, tak se ptám, proč tu stále zapleveluje diskusi? Já myslel, že vzbouřenci již balí kufry...ne že bych tím volal aby mi zmizeli z očí a z GS, ale aby se konečně ve své vzteklé náladě usadili, protože většina diskutujících si jejich reformy evidentně nepřeje. Nápad Shony je noblesně řečeno "hloupý", že patří do koše a nápad s Katedrálou ještě demntnější než by nás napadlo. Takže stačí jen, aby kvarteto ze svého středu vypudilo toho Antikrista, který požaduje sám ve své pýše, že sem nepatří, ale spolehá na slepotu ostatních, že to co je jemu vlastní, svede na druhé . Díky Bohu zase se mýlil a přepočítal...jako vždy...Re: Antikristi na GS nepatří (Skóre: 1)
Vložil: Frantisek100 v Čtvrtek, 04. květen 2023 @ 10:15:24 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Lidičky, nechejte toho! Je to ostuda křestanů  a jde o osobní spory. Nějak se to moc rozjelo a ten antikrist je asi v každém. Tady vůbec nejde o Krista.Ghetto (Skóre: 1)
Vložil: Syntezator v Sobota, 06. květen 2023 @ 09:52:59 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Tzv. katedrála je jen eufemismus pro ghetto. Ale je to vaše věc. "Vylepšení" pobožní se chtějí uzavřít do svého ghetta, které si nazvou katedrála, kde budou ovšem chrlit ty samé pobožné sratchky. :-) A já se nepovyšuju, jsem stejný smrtelník a taky šířím jen sratchky. Agnostické sratchky. To už je úděl pozemšťanů, že jsou jen omezení bobci. Já jsem taky jen omezený bobek. Akorát na rozdíl od těch namyšlených zde jako je cizinec, myslivec, willly, brusle, atd. jsem spíše skromný. Náboženství umožňuje bobkům, co nic neznamenají, tvořit virtuální katedrály. :-) Je to tak dětinské, průhledné. Ani v tom nevidím pokus o totalitu, jak píše martino. Spíše v tom vidím mindráky, které si někteří lidi řeší skrz pobožnost a mají pocit, že je pobožnost kamsi pozvedá... Je to samozřejmě jen přání otcem myšlenky, je to přelud. Je to půvabně naivní. Kdo vleze do katedrály a tam se uzavře, bude jedině bobek s mindráky. 


Ale hlasuji pro to, aby tuto možnost ti bobci měli. Klidně ať se uzavřou do svého ghetta a nazvou si ho katedrála nebo kosmická loď. :-) Mně je to fuk. Kdo chce kam.... Stránka vygenerována za: 3.86 sekundy