Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Darina.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 16513, komentáře < 7 dní: 351, komentářů celkem: 420400, adminů: 60, uživatelů: 5209  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 324 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

Willy
martino
Frantisek100

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
114717339
přístupů od 17. 10. 2001

Život víry: Proč žijete svůj křesťanský život i na GS? Kvůli hledání Krista, nebo proč?
Vloženo Středa, 07. červen 2023 @ 11:45:32 CEST Vložil: Tomas

Grano Salis poslal brusle7

Ahoj všem,


předjímám, že tento článek bude mít (jak je zde zvykem) plno urážlivých komentářů o autorovi a o druhých - ale - dovolte mne prosím se mýlit a překvapit mne: 

Což kdybychom ty negativní  komentáře  tentokrát nebyly o mne, ale napsali jste je každý sám  o sobě (ne o druhém) - ve smyslu pokání a změny našich životů, které se tady dlouhodobě diskutuje, ale "skutek utek" u 90% uživatelů GS...?

Já osobně jsem přišla hledat na GS pomoc po traumatu v ŘKC. Otevřela jsem srdce. Někteří jste mi velmi  pomohli, jiní jste si na mne vybíjeli své lživé fikce či sadistické sklony, jiní jste mi zase předvedli přesně ty reakce, které jsou v ŘKC dodnes. Takže myslím, že mne jsme již probrali a "proprali"  dostatečně v mnoha mých osobních sdíleních.

A proč jste tady vlastně  Vy ostatní na GS? Co tu hledáte? Krista? Útoky na druhé? V čem hledáte pomoc? Jaké jsou Vaše úmysly zde? Můžete je sem také napsat do vlastních článků jako svědectví o sobě a podrobit Vaše životy pomoci /"pomoci"/ námi  ostatními? A sebereflexí se pokusit o pravdivost, autentičnost? Kolika z Vás (a jaké) byly diagnostikovány psychiatrické diagnózy, když zde o nich poměrně často a tak velmi zkušeně mluvíte? Svěříte mám to?

Prosím, překvapte mne, že umíte mluvit a psát zde  a činit pokání na GS i  o sobě, přemýšlet i o sobě, nikoliv jen o druhých. To je můj odkaz a prosba k Vám. Díky. 

Vaše Brusle7

"Proč žijete svůj křesťanský život i na GS? Kvůli hledání Krista, nebo proč?" | Přihlásit/Vytvořit účet | 38 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Proč žijete svůj křesťanský život i na GS? Kvůli hledání Krista, nebo proč? (Skóre: 1)
Vložil: Syntezator v Středa, 07. červen 2023 @ 13:30:52 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Brusle zase napadá jako první. To, co dělá na granosalis, je trolling. Schválně píše konfliktní články. Je to konfliktní žena, pokud je to vůbec žena. Taky je možné, že to je jen falešný nick nějakého chlapa, který se tím zde baví. Pokud je to žena, tak popisuje konflikty na jejím pracovišti i v její církvi, kde ji byla odebrána výuka ve škole a v církvi. Čili má permanentní konflikty jak v soukromí, tak na internetu. Bez jakékoli změny nebo sebereflexe. Všichni se proti ní spikli. Je zajímavé, že napříč spektrem. Z různých směrů názorových. 

Jenže  uživatelka Brusle7 shazuje vás, křesťany. To byste si měli uvědomit. A to by si měl uvědomit i administrátor. Ona nebo on, (podle toho, kdo píše z toho nicku), to tady poškozuje. Obrací se to proti vám křesťanům a poškozuje to váš obraz, jestli vám to nevadí...

Je to vaše věc... Nemám žádný důvod, motiv stranit nějaké konkrétní větvi pobožných. Ale jako nezávislý pozorovatel vidím, že ta žena nebo muž systematicky pracuje na tom rozložit, poškodit tento web. Re: Proč žijete svůj křesťanský život i na GS? Kvůli hledání Krista, nebo proč? (Skóre: 1)
Vložil: oko v Středa, 07. červen 2023 @ 13:54:20 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Domnívám se, že už bylo řečeno všechno ; vyčerpávajícím způsobem a to už i několikrát.

Každé další slovo by bylo zbytečné.

Všiml jsem si, že tě tu někdo nazýval "Ivetkou" - a vzpomněl jsem si na jinou Ivetku, pozoruhodnou Ivetku, které se zjevila Panna Maria.


https://www.ceskatelevize.cz/porady/10123387317-ivetka-a-hora/30829434001/Re: Proč žijete svůj křesťanský život i na GS? Kvůli hledání Krista, nebo proč? (Skóre: 1)
Vložil: martino v Středa, 07. červen 2023 @ 16:52:59 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
brusle se v Satanově doupěti nudí, protože je obklopena stejně křesťansky pokleslými jako je ona sama. Před časem jsem napsal na adresu brusle, když tu zase fňukala, skučela a citově se zde bočovala, že zde ji nikdo nepomůže, že si musí pomoci sama. Vzala to za špatný konec jako vždy. Svůj život nenapravila a svedla mnohé do náruče Satana. Takže znovu opakuji, brusle si musí pmoci sama a musí vykořenit to ZLO ve svém srdci a vyprat duši. Písmo ji dalo recept který ona ignoruje, protože raději spolupracuje se Satanem než s Bohem. Kdyby tato bývalý zkrachovalá učitelka náboženství znala Písmo, tak by věděla, že na její sevření Satanem je jediný lék, který ordinuje Bůh. Tři dny bez jídla a pití, tři dny stálé modlitby a co za to slibuje Bůh? Vysvobození od zlého ducha, konstatuje Písmo sv. A brusle je ve vážném dzchovním ohrožení, jako následovnice zrádce Jidáše. Proto znovu opakuji. brusli nikdo nemůže pomoci, jen ona sama musí prosit Boha za odpuštění. Všechny ty lži co zde šíří splachuji, neboť je to ovoce ne od Boha, ale od Satana. brusle si musí sama vypít kalich hořkosti až do dna, neboť sma si ho namíchala. Mě už vážně vadí, jak nás zde na GS ruší svými sračkami jako bychom všichni byli debilové, tak nám nutí své nekřesťanské názory z dílny  Satana v Satanově doupěti. A žádné Vaše Brusle7 neplatí, protože já se od brusle zásadně distancuji, nikoliv od ní jako od člověka, ale jako spojence a spolupracovníka Satana na bourání Církve a to je mi odporné. brusle vraťte se do dvého Satanova doupěte a přestaň svádět křesťany na cestu Satana. Re: Proč žijete svůj křesťanský život i na GS? Kvůli hledání Krista, nebo proč? (Skóre: 1)
Vložil: brusle7 (brusle7@seznam.cz) v Čtvrtek, 08. červen 2023 @ 11:31:22 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

Téma článku: Prosím, překvapte mne, že umíte mluvit a psát zde  a činit pokání na GS i  o sobě, přemýšlet i o sobě, nikoliv jen o druhých. To je můj odkaz a prosba k Vám. Díky. Re: Proč žijete svůj křesťanský život i na GS? Kvůli hledání Krista, nebo proč? (Skóre: 1)
Vložil: Cizinec (info@cizinec.com) v Pondělí, 12. červen 2023 @ 07:45:44 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.cizinec.com/

  "Trochu" agresivní dotaz, ne?

  Mne na GS nejvíc zajímali lidé, co různě chodili po církvích s nějakým náboženstvím. Toho jsem si všiml v realitě, že jsou lidé, kteří přijdou do církve a z nějakého důvodu se přizpůsobí prostředí, které tam je (nemají blízké, chtějí zapadnout, mají nějaké mindráky, nebo jim je tam jen dobře) a tak se tváří konformně, vyrobí si nějaké "správné" proklamace, aby nevyčnívali a vyhověli okolí. 

  No a v realitě je těžké si s takovými lidmi povídat, protože drží tu masku svých proklamací. Tady na GS se v anonymitě otevřou a sdílí, co žijí, jak uvažují, co si v sobě nosí. Což je poměrně unikátní.

  Stando se dokonce, že tu byli lidé, co měli "správné" proklamace a pár jednoduchých dotazů je tak vyvedlo z míry, že se projevili jako neuvěřitelní hulváti. Bylo pro mne zajímavé sledovat, jak se během pár dnů demaskovali, útočili na okolí.

  Vedlejším efektem pro mne bylo poznání jak moc jsou někteří lidé poškozeni ze školního prostředí - prostředí, které neustále vede k vzájemnému soupeření, stavění dětí proti sobě, neustálému dokazování, potvrzování (se). Je pro mne zajímavé vidět, jak ti lidi navzájem soupeří celý život, mají potřebu druhým "nakopat zadek" či co. Neznají spolupráci, že by lidé něco dělali spolu, byli spolu. Neví ani, co to znamená "věřit si", neznají prakticky tuhle poměrně základní skutečnost života lidí.

  A pro mne nedávné zjištění, že jsou lidé, kteří nevědí, co je to "sdílet se", "sdílení", musí se podívat na internet, co to slovo znamená...

  Takže pro mne to jsou informace ze světa, který je mi cizí. Porozumění lidem, které potkávám třeba na ulici a jejich reakce se mi zdají zvláštní. K tomu je GS dobré.

  A pak samozřejmě sdílení života - byť toho je poslední dobou méně.

  ToníkStránka vygenerována za: 0.30 sekundy