Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Darina.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 16513, komentáře < 7 dní: 352, komentářů celkem: 420401, adminů: 60, uživatelů: 5209  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 330 návštěvník(ů)
a 2 uživatel(ů) online:

Willy
martino

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
114717713
přístupů od 17. 10. 2001

Život víry: Argumentace satanem
Vloženo Sobota, 27. květen 2023 @ 23:52:16 CEST Vložil: Tomas

Kritika bludů poslal Nepřihlášený

Sleduji zdejší věřící pisatele pozorně a lze si všimnout, že dobrá polovina z nich argumentuje skoro pokaždé satanem. To znamená, že když jsou v diskusní nouzi, nevědí kudy kam, tak uvalí na svého oponenta v diskusi obvinění, že jedná pod vlivem satana. 

Připomíná mi to politické diskuse na idnes, novinky atd. Tam tu úlohu satana obstarává ruský agent. Když nemáš názor jako oni, jsi ruský agent. Nebo variace agent Kremlu, Putinův agent a další variace. 

A to není všechno. Je to to samé jako když za bývalého komunistického režimu zase byli častováni oponenti nálepkou zaprodanci Západu. A ono se ani nemusí jednat o lidi proti danému řádu, jen stačí, aby byli neutrální. Už to stačí a je vnímán jako "satan". 

Čili v každém režimu, v každé ideologii se nálepkuje nepohodlný oponent, ale i neutrální jedinec a názor nějakým tím satanem. :-)

A co je ještě pikantnější, tak je to podobné jako s pruhy adidas. Jak říkají Vietnamci (někteří): Čím více pruhů, tím více adidas. :-) Křesťani mají Čím více satanů, tím více Kristovec. :-) 

Jenomže, milí křesťané, co tak rádi používáte argumentaci satanem - víte jako to vypadá? Vypadá to tak, že podle vaší frekvence používání slov je to právě satan, kdo je v tom případě všudypřítomný a všemohoucí. :-) Vypadá to, že věříte spíše ve všemohoucího a všudypřítomného satana, než Jehovu. :-) 

"Argumentace satanem" | Přihlásit/Vytvořit účet | 74 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Argumentace satanem (Skóre: 1)
Vložil: oko v Neděle, 28. květen 2023 @ 09:25:56 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Syntezátor?

Ano, je tomu tak.

Stačí satana zmínit v názvu článku obsahově jakkoli fádního a každý tam alespoň ze zvědavosti nahlédne. Je to pro některé zde pikantní.Re: Argumentace satanem (Skóre: 1)
Vložil: Cizinec (info@cizinec.com) v Neděle, 28. květen 2023 @ 09:41:14 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.cizinec.com/
  Dobrý postřeh. 

  Někdo má satany, někdo kapitalisty, agenty putina, zaprodance západu, ... 

  No a někdo má zase pobožné a když je v diskuzní nouzi, vytáhne svou pobožnost a pobožné ;-)  A je také zajímavé seřadit si seznam nicků podle četnosti satanů v jejich příspěvcích.


Autor Četnost satanů nacek_rosmano 50.00% rosmano666 38.46% lutrik 25.00% milan333 20.00% redifon 18.80% martino 18.36% dzehenuti 17.39% Nepřihlášený 15.79% Magdalena07 11.36% Studentbible 11.11% Myslivec 7.15% Frantisek100 6.91% Zbyva10let 6.67% Gregorios777 6.01% VanRespirator 4.40% Neprihlaseny 3.78% ivanp 3.57% Syntezator 3.55%


  CizinecRe: Argumentace satanem (Skóre: 1)
Vložil: martino v Neděle, 28. květen 2023 @ 15:40:35 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
NepřihlašenýSleduji zdejší věřící pisatele pozorně a lze si všimnout, že dobrá polovina z nich argumentuje skoro pokaždé satanem. To znamená, že když jsou v diskusní nouzi, nevědí kudy kam, tak uvalí na svého oponenta v diskusi obvinění, že jedná pod vlivem satana. 
martino

Asi musíš být společensky zaostalý, když si neumíš ani vymyslet diskusní nick protože se stydíš za jméno. Já se jméno Martin a nick martino nestidím. Jinak píšeš jako blb, nejen, že si neumíš vymyslet doslisní nick, ale píše diskusně manipulačně až idiotsky, takže lze tě vnímat jako intelektuálně ochuzeného. Nevím koho máš na mysli, když do svého až dementně lablního diskusního příspěvku namontuješ Kreml a Putina. Možná jsi si poletl diskusi na GS nazvanou "zrcadlo ekumeny" s tím doupětem Satana, honosně nazvaného jako katolická katedrála. Já patřím mezi věřící, kteří věří na existenci jak pekla tak Satana, stejně tak jako na Boha a Ježíšovo Království. Protože vykazuješ určitý stupeň náboženské a duchovní stupidity, tak se doslova teřseš jen vyslovení jména Satan. Píšeš jako blb, pokud svým článkem máš na mysli mě a domníváš se, že jsem se dostal diskusní nouze. Každý kdo mě zde zná ví z vlastní zkušenosti, že mě dostat do diskusní nouze nelze. Píši jasně srozumitelně a pravdivě. Pokud se stane, že se mýlím, vždy se omluvím. Tobě se nikdy omlouvat nebudu muset, protože jsi diskusní nula. Jsi prolhaný, falešný, demagog, manipulátor a traumatizovaný blb, jak si se právě přiznal. Pokud nejsi odpadlík od Církve nějaký tarumatizovaný sektář, nebudu tě spojovat se zrádci Jidáši co odpadli od Církve=Krista a raději se stali sluhy Satana. To je jejich problém.  Svůj článek si psal zbytečně. Je to ostuda a trapnost kterou si uvědomuješ tak moc, že nejsi schopen si vymyslet nick třeba Ferda mravenec, prostě jsi neznámá nula, diskusní snaha o náboženský exhibicionismus jednoho poblouzněného sektáře. Na toto již existují u psychologa nebo psychiatra tabletky a bude ti lépe nevychovaný anonyme. Když tě doma nevychovali, vychováme tě zde. Re: Argumentace satanem (Skóre: 1)
Vložil: Gregorios777 (Makarios5@seznam.cz) v Neděle, 28. květen 2023 @ 22:10:32 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Také zde někteří často operují s "hříchem proti Duchu svatému." Což už je úplný nesmysl. Tento hřích bylo možno spáchat pouze tehdy, když někdo za života Krista nazval Jeho skutky dílem Belzebula. Nikdo z nás ostatních věřících není hoden toho, aby byl vůči němu či jeho slovům či skutkum tento hřích spáchán. Protože nikdo z nás nepůsobí 100 % v Duchu. Pouze Kristus. Říkat něco takového z naší strany by byla troufalost.Stránka vygenerována za: 0.51 sekundy