Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Jan.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 16684, komentáře < 7 dní: 499, komentářů celkem: 432795, adminů: 60, uživatelů: 5256  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 396 návštěvník(ů)
a 2 uživatel(ů) online:

oko
mikim

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
118977737
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Program DIOTRFES - 1 jako nezastupitelný nástroj pastorace
Vloženo Úterý, 20. prosinec 2022 @ 08:42:27 CET Vložil: Tomas

Etika poslal Nepřihlášený

"Řada evangelikálních sborů v Brazílii používá při bohoslužbách software pro rozpoznávání obličejů. Technologie shromažďuje obecné údaje o návštěvnosti, ale také identifikuje jednotlivé osoby, klasifikuje jejich náladu na základě výrazu obličeje a zaznamenává, kdy se opozdí nebo kdy chybí. Personalizované informace mohou duchovním doporučit také pastorační návštěvy. „Kdo dnes nechce mít kontrolu nad prostředím, kde žije?“ řekl Luís Henrique Sabatine z technologické společnosti Igreja Mobile. „Zjistili jsme, že sbory o to opravdu stojí.“ Náklady začínají na 200 dolarech za bohoslužbu.". Zdroj: https://www.krestandnes.cz/muzi-z-texasu-odsouzenemu-k-trestu-smrti-byla-nabidnuta-modlitba-a-odpusteni/Vážení křesťanští vedoucí,


současná měnící se a hektická společnost přichází s řadou výzev pro církev. Jako křesťané chceme být relevantní a využít všechny dostupné prostředky k budování Božího království, které nám společnost nabízí, aniž bychom činili kompromisy s pravdou evangelia.

Jistě jste si mohli všimnout, že církev je dnes rozdělena, její členové se nesnadno orientují v současném dění, někteří se nechají zmást dezinformacemi a konspiračními teoriemi, což církvi brání být důvěryhodnou součástí společnosti. Naše evangelizační snahy opět, jako již mnohokrát, vyjdou naprázdno, pokud nenaplníme příkaz našeho Pána „aby všichni byli jedno“ (J 17,20).

Na mnohé členy církví rovněž dopadá existenční nejistota ohledně ceny energií v důsledku ruské agrese, právem se obávají klimatické krize a někteří se ještě nevyrovnali se stresujícími důsledky pandemie Covid-19.Reagovat na všechny tyto téměř exponenciálně rostoucí pastorační potřeby a společenské hrozby, a přesto zachovat jednotu, si vyžaduje účinnou a hlavně včasnou pastorační péči. Možná si kladete otázku, jak ale reagovat, když se ne vždy daří tyto potřeby podchytit, natož účelně naplnit?

ABC, ve spolupráci s DEF a GHI by vám ráda podala pomocnou ruku. Jako české církvi se nám nabízí jedinečná možnost využití technologii vyvinutou v zahraničí, která pomáhá vedoucím církví po celém světě diskrétně zjistit potřeby i duchovní stav těch, které jim Bůh svěřil. Jedná se o kamerový systém DIOTREFES 1, který za pomocí umělé inteligence dokáže mapovat dlouhodobou účast jednotlivců na bohoslužbě, včetně jejich reakcí. Tím může dojít k včasnému podchycení následných krizových situací v jejich zárodku.

Můžete například zjistit, kteří lidé absentují na bohoslužbě, zda se nevyhýbají některým tématům nebo kazatelům. Dozvíte se, s jakými tématy vašich kázání mají problém nebo jaké naopak vítají, což pomůže učinit zpětnou vazbu i vám k volbě vhodných témat vyučování.

Další výhoda bude v tom, že například člověku, u kterého bude rozpoznán nesouhlas s vládními opatřeními, projeví nedostatečnou podporu protiruským sankcím nebo bude mít pochybnost ohledně změny klimatu, bude moct být včas poslouženo k pokání a k zachování jednoty. Přitom takovéto postoje bez dané technické pomoci je prakticky nemožné včas odhalit a podchytit.

V současné době pořádáme seznámení s programem ve workshopu „Průmyslová revoluce 4.0 v pastoraci“ a v rámci následných osvědčených evangelizačních Kurzů Omikron. Jejich koordinátory již dobře znáte. Jsou proškoleni, aby vám mohli poskytnout potřebné údaje a veškerý servis. V rámci kurzů budete na principu koučinku a multiplikace instruování, jak předat nabyté znalosti i dalším odpovědným pracovníkům ve vaší církvi, aby zároveň získaná data nemohla být zneužita, případně se dostat do nepovolaných rukou.

Za přípravný výbor

Ing. Theol. Magnus Bruder

"Program DIOTRFES - 1 jako nezastupitelný nástroj pastorace" | Přihlásit/Vytvořit účet | 32 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Program DIOTRFES - 1 jako nezastupitelný nástroj pastorace (Skóre: 1)
Vložil: Syntezator v Úterý, 20. prosinec 2022 @ 09:01:35 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Další výhoda bude v tom, že například člověku, u kterého bude rozpoznán nesouhlas s vládními opatřeními, projeví nedostatečnou podporu protiruským sankcím nebo bude mít pochybnost ohledně změny klimatu, bude moct být včas poslouženo k pokání a k zachování jednoty. Přitom takovéto postoje bez dané technické pomoci je prakticky nemožné včas odhalit a podchytit.


To pošli,  bobku, spíše pětikolce, Rakušanovi, Fialovi, Černochové, Pekarové aspol. Pobožní s tím nemají nic společného. (Kromě rosmana). U pobožných je dost málo pravděpodobné, že by tento směr preferovali. A je taky málo pravděpodobné, že kdyby dneska žil Jošua, že by fandil narkomanovi Zelenskému nebo zlodějskému klanu Bidenů. Taky je málo pravděpodobné, že by Jošua strašil změnou klimatu jako roztáváním ledovců a zatopením přímořských oblastí. Jošua strašil spíše věčným grilováním těch, co toužili po mamonu, nebo co byli zrovna u moci. Re: Program DIOTRFES - 1 jako nezastupitelný nástroj pastorace (Skóre: 1)
Vložil: Syntezator v Úterý, 20. prosinec 2022 @ 09:08:33 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Jinak autorem tohoto vtípku - článku bude zřejmě Aleš Franc. Vzhledem ke stupni stylistického levelu a sarkasmu. 

Jednodušší bobci jako martino zase budou soptit, aniž by pochopili, vo co go...Re: Program DIOTRFES - 1 jako nezastupitelný nástroj pastorace (Skóre: 1)
Vložil: martino v Úterý, 20. prosinec 2022 @ 09:31:36 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Brazilie je nejkatoličtější země na světě. Pokud mají nějaké nekatolické sbory tyto problémy jak se uvádí, je to avízo o tom, co je jejich prioritou. Re: Program DIOTRFES - 1 jako nezastupitelný nástroj pastorace (Skóre: 1)
Vložil: Frantisek100 v Úterý, 20. prosinec 2022 @ 10:09:23 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Takže takový udávací software. Máš proruské postoje a nebo nesouhlasíš s vládnou, tak si na tebe posvítíme a mozek vypláchneme anebo dáme do vězení či zlikvidujeme. Tak to už poslední krok k totální nesvobodě. Ne Kristus ale Satan ovládne svět. A přišli s tím evangelíci. Hnus.Hlavně, že tihle evangelíci kritizují katolickou církev a přitom je to duchovní svinstvo.Stránka vygenerována za: 0.63 sekundy